آشنایی با ما

درباره شرکت پاسارگاد توزین

شرکت پاسارگاد توزین با سالها تجربه درعرضه انواع سیستمهای توزین دیجیتال همراه با برنامه های نرم افزاری پیشرفته واجرای پروژهای اتوماسیون توزین در زمینه های صنعت ومشاوره ،تجهیز و ارائه انواع نرم افزار وسخت افزارهای فروشگاهی و…می باشد.

لذا با استفاده کادری مجرب از بهترین کارشناسان صنعت توزین وبنا به نیازهای موجود، محصولات متنوعی را به صنعت وبازارکشوربا ارائه خدمات پس از فروش درتمامی نقاط ایران عرضه نمودهاست.

اهداف و خط مشی شرکت پاسارگاد توزین

تفكرات بلند و خلاقيت منحصر بفرد مجموعه مديريتی گروه، اهداف آرمانی را برای خود ترسيم و همواره در جهت عملياتی نمودن آنها اهتمام ورزيده است. اين اهداف ناشی از اعتقادات مذهبی و تعلقات ملی می‌باشد.طراحی و توليد ابزار دقيق در با استفاده از فنآوری روز و توسعه اشتغال سه هدف عمده و استراتژيك اين گروه می‌باشد.

اهداف آينده:

محدوديت منابع كافي، مواه اوليه روز به روز در سطح دنيا با ارزش‌تر مي‌گردد، بنابراين انجام عمليات توزين در فرآيند توليد امري اجتناب ناپذير است. لذا بحث سنجش در تمامي ابعاد يكي از امور فوق‌العاده با ارزش در دهه آتي است. ما با بهره‌گيري از پتانسيل نيروي انساني موجود بعنوان سرمايه اصلي، بهره‌مندي از بهنگام‌ترين فن‌آوري‌هاي روز و استفاده از تجهيزات و امكانات سخت افزاري پيشرفته برآنيم كه با پوشش بازار داخلي به بازار جهاني بيانديشيم، چون معتقديم فردا از آن كساني است كه در سطح ملي فعاليت مي كنند و به بازار جهاني مي انديشند.

تاریخچه پاسارگاد توزین

رشد روز افزون علم و فن‌آوري در ريع پاياني قرن بيستم و ورود علوم الكترونيک در كليه حوزه‌های علمی به ويژه حوزه تجهيزات اندازه‌گيری باعث شد كه شركت توزين الكترونیکی در نيمه دوم سال ۱۳۸۰ با موضوع فعاليت فروش و ارائه سيستم‌های سنجش وزن تاسيس گردد. تاسيس واحد تحقيق و توسعه R&D از بدو فعاليت بيانگر اهداف بلند و استراتژيک موسس گروه می‌باشد. بكارگيری نيرو‌های نخبه و كار‌آمد و فارغ التحصيلان ممتاز مراكز علمی داخل و خارج كشور از ديگر اهداف موسس مجموعه بوده و بدين لحاظ با ورود پی‌در‌پی محصولات متنوع و استمرار بهينه سازی تجهيزات الكترونيكی در مدت بسيار كوتاهی سهم عمده‌ای از بازار را به اين گروه اختصاص و توزين الكترونیکی را سرآمد رقبای ديرينه خود گردانيد است.

})
Contact us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Questions, issues or concerns? I'd love to help you!

Click ENTER to chat